Beleidsmedewerker Ruimtelijke Ontwikkeling A | 36 uur | Boxtel/Sint-Michielsgestel

Dit bericht is geplaatst op 16 december 2019 in Nieuws, Vacatures

Word jij enthousiast van het ontwikkelen van ruimtelijk beleid in het landelijk gebied en ga je voor het politiek bestuurlijke spel? Wij zoeken een initiatiefrijke collega die met ons team het buitengebied van Sint-Michielsgestel en Boxtel wil verrijken.

Over de functie van Beleidsmedewerker Ruimtelijke Ontwikkeling A (landelijk gebied)

Je houdt je voornamelijk bezig met de volgende activiteiten:

  • Je adviseert over het ruimtelijk beleid aan de gemeentebesturen van Boxtel en Sint-Michielsgestel en je hebt regelmatig overleg met de betreffende portefeuillehouders;
  • In voorkomende gevallen ben je mede verantwoordelijk voor het ontwikkelen van nieuw ruimtelijke beleid met betrekking tot het landelijk gebied. Samen met je collega’s werk je onder andere aan het nieuwe omgevingsplan voor het landelijk gebied van beide gemeenten;
  • Je bent vooral werkzaam voor het landelijk gebied. Binnen dit werkveld werk je met name aan de wat complexere plannen;
  • Je denkt (in lokaal en regionaal verband) mee over de uitdagingen die in het landelijk gebied op ons af komen, zoals de energietransitie, de verduurzaming van de veehouderij en de leegstandsproblematiek;
  • Je houdt contact met andere relevante disciplines en teams, zoals bijvoorbeeld infrastructuur, natuur en landschap;
  • Je weet landelijk en provinciaal beleid te vertalen in lokale plannen;
  • Je houdt contact met initiatiefnemers en je neemt hen mee in het proces, waarbij je steeds helder bent over mogelijkheden en onmogelijkheden;
  • Je faciliteert in jouw werk alle partijen zo goed mogelijk en streeft er naar gerechtelijke procedures zoveel mogelijk te voorkomen;
  • Je anticipeert op de mogelijkheden die de Omgevingswet ons biedt;
  • Je bent verantwoordelijk voor de juridische begeleiding van ruimtelijke procedures in brede zin.

 

Wie ben jij

Samenwerken, adviseren, netwerken, draagvlak creëren, initiëren passen bij jouw als medewerker, zowel naar je collega’s toe, als naar de burgers in onze gemeenten.

Wat vragen wij verder van jou

HBO/HBO+ opleiding in bijvoorbeeld planologie, geografie, ruimtelijke ontwikkeling of een ruimtelijk-juridische richting. Daarnaast relevante werkervaring.

MijnGemeenteDichtbij

MijnGemeenteDichtbij is de werkorganisatie voor de gemeente Boxtel en Sint-Michielsgestel. Onze missie is om bij te dragen aan goed leven en werken in deze twee gemeenten. Dit doen we door te werken mét onze inwoners in plaats van vóór onze inwoners. Zo spelen we innovatief en flexibel in op de veranderingen in de samenleving. Hierbij werken we vanuit onze drie kernwaarden: Passie, Verbinden en Vernieuwen.

Het team

Team Ruimtelijke Ontwikkeling bestaat uit 27 medewerkers en die zijn samen verantwoordelijk voor de vakgebieden Ruimtelijke Ontwikkeling, Grondzaken, Volkshuisvesting, Omgevingsrecht en Erfgoed. Dit team is volop in ontwikkeling en de ambities van de gemeenten Sint-Michielsgestel en Boxtel zijn hoog. Mede daardoor zijn wij op zoek naar nieuwe medewerkers, die de uitdaging aan durven om hier hun bijdrage aan te leveren.

Wat biedt MijnGemeenteDichtbij jou?

Werken bij MijnGemeenteDichtbij betekent dat je terecht komt in een dynamische omgeving omdat we met veel veranderingen tegelijkertijd bezig zijn. We vragen veel van onze medewerkers en geven hier ook graag iets voor terug. Tijdens gesprekken die je samen met jouw teammanager voert wordt er gekeken naar jouw ontwikkeling op professioneel en persoonlijk vlak. Je krijgt van ons de ruimte om je hierin verder te ontwikkelen. Wij werken met duidelijke organisatie-, team- en individuele doelstellingen.

Voor deze functie zoeken wij iemand die 36 uur bij ons in dienst wil komen. Deze aanstelling is structureel en wordt eerst op basis van een tijdelijk dienstverband ingevuld. Bij gebleken geschiktheid wordt deze na één jaar omgezet in een vast dienstverband.

De functie valt in salarisschaal 10 waarbij het maximum van de schaal €4.362,= bruto per maand is. Daarnaast bieden we je een aantrekkelijk arbeidsvoorwaardenpakket met een individueel keuzebudget ter hoogte van 17,05% van jouw bruto jaarsalaris. Op basis van ervaring is een aanstelling in aanloopschaal 9 mogelijk.

Voor deze functie dien je een Verklaring omtrent gedrag te kunnen overleggen.

Solliciteren op de functie van Beleidsmedewerker Ruimtelijke Ontwikkeling

Ben jij de collega die wij zoeken? Upload dan jouw motivatie en CV via de sollicitatiebutton.

Voor meer informatie kun je contact opnemen met Willem van den Heuvel, teammanager Ruimtelijke Ontwikkeling via 073-5531125.
Vragen over de procedure kun je opnemen met ons HR Servicepunt via 073-5531229.

Je kunt reageren tot en met 5 januari 2020.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.