Medewerker Beleid en Beheer Afval | Gemeente Krimpenerwaard

Dit bericht is geplaatst op 10 maart 2020 in Nieuws, Vacatures

Onze gemeente wordt één van de schoonste in Nederland. Want dankzij jouw beleid maken onze inwoners er een sport van om grondstoffen nog beter te scheiden, waardoor het volume afval in onze gemeente verder afneemt. Je bent zowel binnen als buiten de organisatie de expert voor het inzamelen van zo veel mogelijk grondstoffen en het duurzaam verwerken van huishoudelijk afval. Je gaat graag met ons de uitdaging aan, op weg naar een circulaire economie. 

Wij

De afdeling Openbare Werken is hét centrale punt voor het beleid, beheer en onderhoud van de openbare ruimte in de Krimpenerwaard. Daarbij staan de buitenruimte, innovatie en duurzaamheid centraal. Wij voeren de regie terwijl de uitvoering in handen is van verschillende marktpartijen. De afdeling kent een open cultuur met veel ruimte voor initiatief en persoonlijke ontwikkeling.

Wat doe je?

Je bent hèt aanspreekpunt voor duurzame inzameling en verwerking van huishoudelijke afvalinzameling en verwerking. Je stelt hiervoor in nauwe samenwerking met collega’s van de afdelingen Beheer Openbare Ruimte en Ruimtelijke Ontwikkeling een grondstoffenbeleidsplan op en zorgt dat dit geïmplementeerd wordt.

Het bestuur en de collega’s geef je gevraagd en ongevraagd advies. Vanuit je expertise neem je actief deel aan het regionale overlegorgaan: Grondstoffen Platform Ambtelijk (GP-A).

Een unieke kans om met jouw frisse blik op afval- en grondstoffen ons duurzame beleid verder te ontwikkelen.

Je bent ook verantwoordelijk voor:

 • Alle beheerstaken, waaronder het beheer & onderhoud van inzamelmiddelen.
 • Het volledige beheer van contracten en gegevens.
 • Het aanleveren van gegevens voor de planning en control-cyclus.
 • Operationele taken, zoals het coördineren van alle interne en externe communicatie, bijvoorbeeld het laten opstellen van de afvalkalender, input leveren voor publicaties, assisteren bij het beantwoorden van persvragen en alle communicatie over ons afval- en grondstoffenbeleid naar onze inwoners.

 

Jij

 • Je hebt een afgeronde HBO-opleiding (bijvoorbeeld Civiele techniek of Technische Bedrijfskunde).
 • Je hebt ervaring met vergelijkbare werkzaamheden en het aansturen van projecten.
 • Je bent verbindend en dienstverlenend.
 • Je bent analytisch ingesteld en in staat om beheergegevens financieel te vertalen.
 • Je kunt je goed schriftelijk en mondeling uiten, passend bij de doelgroep.

Ben je toe aan een carrièreswitch en beschik je over HBO werk- en denkniveau, maar voldoe je niet aan de criteria voor wat betreft opleiding en werkervaring, dan nodigen we je toch graag uit om te solliciteren.

Wie je verder bent, lezen we graag in jouw brief. Geef aan over welke specifieke eigenschappen en vaardigheden jij beschikt.

Onze arbeidsvoorwaarden

 • Naast inhoudelijke uitdagingen bieden wij een prima arbeidsvoorwaardenpakket.
 • Vitamine L(eren): intern pakket met een scala aan ontwikkelmogelijkheden.
 • Het salaris is, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal € 3.968,00 bruto per maand.
 • (functieschaal 9) bij een 36-urige werkweek.
 • Een Individueel Keuze Budget (IKB) van 17,05% per maand van je brutosalaris.
 • Je kunt dit naar keuze (maandelijks) laten uitbetalen, gebruiken om extra verlof te kopen, inzetten.
 • Voor een opleiding, je vakbondscontributie of uitruilen woon-werkverkeer.
 • Flexibele werktijden en betrokken collega’s.

 

Meer informatie

Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Mariëlle de Waard, afdelingsmanager Openbare Werken. Zij is bereikbaar via telefoonnummer 14 0182.

Solliciteren op de functie van Medewerker beleid en beheer afval

Heb je interesse in deze functie? Dan nodigen wij jou van harte uit om vóór 22 maart 2020 te reageren. Laat je CV en motivatie achter via onze sollicitatiepagina.

Solliciatiebutton

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.