Projectcoördinator Openbare Ruimte | 32-36 uur | Dordrecht

Dit bericht is geplaatst op 2 juli 2020 in Nieuws, Vacatures
Deel deze pagina

Als startend Projectcoördinator Openbare Ruimte realiseer jij samen met partners de projecten. Ontwikkelen doe je bij ons in hoog tempo. We willen graag dat jij het beste uit jezelf en anderen haalt en zetten je talent zo goed mogelijk in. Zo leren wij graag van jou en leer jij van ons. Breng jij ons nieuwe ideeën?

Je hebt een brede interesse op het gebied van inrichtingsvraagstukken en op het beheer en onderhoud van de openbare ruimte.

Jouw uitdaging

Je bent bezig met de laatste fase van jouw studie of je bent net afgestudeerd. Ook als je al een aantal jaar werkt en je nog zoekt naar jouw ideale werkgever, dan ben jij bij ons aan het juiste adres. Als Young Professional ligt alles voor je open. Jij beslist over de ontwikkeling van jouw carrière. Wij reiken je de kansen, de tools en de faciliteiten aan, jij weet deze goed te gebruiken en van jouw functie een succes te maken. Hierbij bouw jij mee aan de verdere doorontwikkeling van ons team. 

Vanuit jouw functie als projectcoördinator openbare ruimte wordt je verantwoordelijk voor een flink aantal uiteenlopende projecten. Dit doe je als projectleider en opdrachtgever aan ingenieursbureau(s). Voorbeelden van projecten zijn: rioolvervangingen, reconstructies van wegen of kademuren en herinrichtingen van woonstraten. Van begin tot eind ben je betrokken in het proces; van het formuleren van het programma van eisen tot en met de eindoplevering. Je stuurt en volgt de projecten in tijd, budget en kwaliteit en zorgt dat alle stakeholders betrokken zijn.

Hiernaast neem je op pro-actieve wijze deel aan multidisciplinaire projectteams. Je hebt hierin een integrale en adviserende rol ten aanzien van het beheer van de openbare ruimte. Bij vragen over dit beheer neem je zelfstandig een integrale beslissing, of je overlegt het met de beheerders. Deze projecten zijn in opdracht van Projectmanagement, projectontwikkelaars of andere initiatiefnemers in de openbare ruimte. De opdrachten kunnen ook komen uit onze gemeentelijke opgaven op het gebied van bijvoorbeeld bouwende stad en bereikbaarheid..

Soms ben je ook procesbegeleider voor bijvoorbeeld het opstellen van bestekken voor wijkonderhoud of het verbeteren van interne processen. Tot slot: vanuit de gemeente Dordrecht wordt je ingezet in de crisisorganisatie Zuid-Holland-Zuid.

Dit vragen we van je

  • Je hebt een afgeronde hbo-opleiding, bij voorkeur op het gebied van Weg- en Waterbouwkunde of een vergelijkbare opleiding gericht op de buitenruimte.
  • Je bent geïnteresseerd in het realiseren van projecten in een gemeentelijke organisatie.
  • Je bent communicatief vaardig, zowel mondeling, als schriftelijk. Daarnaast kan je tactvol met de diverse stakeholders omgaan.
  • Als anderen je beschrijven zouden ze in ieder geval zeggen dat je enthousiast, doelbewust, overtuigend, een doorzetter en een teamplayer bent die gaat voor het optimale resultaat.

Coördineren, plannen en organiseren zit in je genen. Je weet prioriteiten te stellen en je bent initiatiefrijk om nieuwe uitdagingen en kansen aan te gaan. Je reageert snel, bent assertief en kunt goed omgaan met crisis en verandering.

Waar kom je te werken

Het cluster Ruimtelijke Kwaliteit is verantwoordelijk voor de ontwikkeling en het beheer van de ruimtelijke ordening en openbare ruimte van Dordrecht. Dit doet wij door het organiseren en maken van beleid, programmering, ontwerp, beheer en uitvoering. Op tactisch en operationeel niveau en op strategisch niveau als het gaat om het plan juridische en erfgoed instrumentarium.

Cluster Ruimtelijke Kwaliteit bestaat uit 8 teams. Je komt rechtstreeks te werken onder de clustermanager in het team Ruimtelijke Projecten en Advies. Dit is een zelf organiserend team dat bestaat uit opgavemanagers, beleidsadviseurs en projectcoördinatoren.

Wie zijn wij
Dordrecht is een stad vol ambities. We hebben een roemrijk verleden én grootse plannen voor de toekomst. Wij geloven in onze stad; in onze inwoners, ondernemers en andere partners. We zijn één van de koplopers in het land als het gaat om waterveiligheid en duurzaamheid. Ook op andere gebieden laten we van ons horen. Van jou zien we graag dat je betrokken bent bij onze stad. En dat je kansen voor én met de stad weet te verzilveren. Je krijgt van ons veel vrijheid om te doen wat goed is voor de stad. 

Wat bieden wij jou?

Jij krijgt als jong talent de ruimte om jezelf te ontwikkelen en stappen te zetten in jouw carrière. Vanuit ons team krijg jij begeleiding om het beste uit jezelf te halen. Je kunt bij ons ons een verantwoordelijke, veelzijdige en uitdagende functie verwachten voor 32 tot 36 uur in de week. Werken doe jij bij ons in een plezierige werkomgeving waar initiatieven gewaardeerd worden. Dit doe je samen met enthousiaste collega’s. Je salaris is maximaal € 4.406,- (schaal 10, cao Gemeenten) op basis van een 36-urige werkweek.

Jij krijgt bij ons uitstekende arbeidsvoorwaarden op het gebied van opleiding, reiskosten, flexibele werktijden, pensioen en verlofregelingen. Daarnaast beschik je als medewerker over een individueel Keuze Budget van 17,05 % van je bruto maand salaris. Je beheert dit budget zelf en je kunt er bijvoorbeeld voor kiezen om dit (of een deel hiervan) te laten uitbetalen of er vakantie van te kopen. 

Solliciteren of nog meer weten

Enthousiast geworden, solliciteer dan via de sollicitatiebutton. Reageer voor 11 augustus 2020. Als je meer wilt weten over deze functie neem dan contact op met één van de projectcoördinatoren; Neelke van den Oetelaar via 06-125 85 519 of Monique Noorlander via 06-107 19 397.

Solliciatiebutton

De gesprekken vinden plaats op 25 en 27 augustus.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

 

 


Deel deze pagina