Teamleider Buitenruimte | 36 uur | Gemeente Heemstede

Dit bericht is geplaatst op 16 juni 2020 in Nieuws, Vacatures
Deel deze pagina

Vacature Gemeente HeemstedeWil je de spil zijn van de afdeling buitenruimte in een prachtige, groene gemeente? En kun je op een inspirerende manier leiding geven?

Wat ga je als Teamleider Buitenruimte doen?

Als teamleider geef je leiding aan het team Buitenruimte in Heemstede. De medewerkers (21 fte) werken in het Wandelbos Groenendaal, de Kinderboerderij, de Begraafplaats en in de openbare ruimte, zoals het onderhoud van de straten, riolering, bebording en plantsoenen.

Daarnaast begeleid je en houd je toezicht op de aannemers die in worden gezet voor het onderhoud van groen en reiniging van de openbare ruimte in onze gemeente. Het gaat daarbij ook om de ondersteuning door vrijwilligers en medewerkers vanuit de sociale werkvoorziening. Je beantwoordt vragen en meldingen van inwoners over het groenonderhoud en het schoonhouden van de openbare ruimte. Je richt je ook op factoren die invloed hebben op de werkzaamheden en de manier van werken, zoals projectvoorbereiding en -planning, duurzaamheid, uitvoeringsprogramma’s, wijkgericht werken, afhandeling van klacht- en meldingen en de budgetten van het team. Tot slot draai je mee in het piketrooster.

Het dagelijks werk wordt verdeeld met een directievoerder en totaal drie toezichthouders. Met hen professionaliseer je het gemeentelijk toezicht.

Hoe ziet de afdeling eruit?

Deze functie maakt nu nog onderdeel uit van de afdeling Uitvoering Openbare Ruimte. Op dit moment wordt gekeken naar een samenvoeging van de afdelingen Uitvoering Openbare Ruimte (UOR) en Voorbereiding Openbare Ruimte (VOR). Bij de nieuwe afdeling Ruimtelijk Beheer (i.o.) werken straks

46 medewerkers op het gebied van werkvoorbereiding, beleid, projecten, serviceteams, Bouwkunde, Begraafplaats en Kinderboerderij.

Team Buitenruimte voert met een combinatie van eigen personeel, ingehuurd personeel en aannemers het onderhoud uit van de openbare buitenruimte in onze gemeente. Hieronder vallen o.a. groenvoorzieningen, voetpaden, wegen, pleinen en bruggen, straatmeubilair, watergangen en rioleringen. Daarnaast beheren en onderhouden wij het Wandelbos Groenendaal, de Kinderboerderij en de Begraafplaats. Naast de teamleider Buitenruimte zijn er nog 2 toezichthouders. Zij zijn verantwoordelijk voor het toezicht op de civieltechnische werkzaamheden van aannemers van projecten en onderhoud.

Waarom werken bij de gemeente Heemstede? Heemstede is met ruim 27.000 inwoners officieel een dorp, maar met Amsterdam, Schiphol, Haarlem, Haarlemmermeer en Leiden allemaal binnen een straal van 30 kilometer heb je ook te maken met allerlei grootstedelijke aspecten. Als inwoner, maar zeker ook als medewerker van de gemeente. Bij gemeente Heemstede zijn de lijnen zo kort mogelijk en wordt onnodige bureaucratie zoveel mogelijk voorkomen. Het resultaat: onze medewerkers blinken uit in hun dienstverlening, zo blijkt uit benchmark onderzoek (score 8,1). 

Waar beschik jij over?

Je bent een service- en klantgerichte collega, die uitstekend kan samenwerken in een team. Je kunt goed omgaan met de groepen vrijwilligers en andere deelnemers. 

Daarnaast beschik je over:

  • Hbo-werk- en –denkniveau en hebt minimaal een mbo-diploma in een groen technische richting;
  • Relevante werkervaring en affiniteit met groenonderhoud in de openbare ruimte;
  • Ervaring met leidinggeven aan een team;
  • Goede communicatieve vaardigheden.

 

Wat bieden wij?

  • Een salaris van maximaal € 4.406,- bruto per maand (schaal 10 o.b.v. 36 uur per week), afhankelijk van opleiding en ervaring;
  • Het salaris wordt aangevuld met een Individueel KeuzeBudget van 17%. Zo kies je elke maand welk deel je van dit budget, dat onder andere bestaat uit jouw vakantiegeld en eindejaarsuitkering, uit laat betalen; – Vitaliteitsbudget van € 175,- bruto per jaar; – Tegemoetkoming in de ziektekosten van € 168,- bruto per jaar;
  • Een smartphone in bruikleen; – Flexibele werktijden; – Ruimte voor ontwikkeling en een organisatie breed opleidingsbudget.

 

Wil je meer informatie?

Neem contact op met Marcel Schaapherder, bureauhoofd toezicht Buitenruimte (023) 54 85 698, of met Rob Burgmeijer, afdelingshoofd (023) 54 85 709. 

Solliciteren?

Klik hier om te solliciteren. Dit kan tot en met woensdag 1 juli via onze sollicitatiepagina.

Solliciatiebutton

Geschikte kandidaten worden eerder al uitgenodigd voor een kennismaking. Reageer dus snel! We zien je reactie graag tegemoet.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

 


Deel deze pagina